STAVBYVEDOUCÍ DO DIVIZE ZAKLÁDÁNÍ STAVEB-UBYTOVÁNÍ ZDARMA

Neaktivní nabídka

40000 - 60000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Hinton je česká stavební firma se sídlem v Praze a.s. pobočkou v Českých Budějovicích, se 130 zaměstnanci, na jejímž vzniku se podíleli osobnosti českého stavebního trhu. Působíme jako generální dodavatel a stavíme administrativní i komerční budovy, bytové domy, luxusní vily a výrobní či skladové haly. Součástí naší společnosti jsou i Divize zakládání staveb, Divize hliníkové fasády a Divize monolity. Zakládáme si na kvalitě a osobním přístupu k našim klientům a naším mottem je: Stavět nás baví! Vzhledem k rozvoji naší společnosti a k narůstajícímu počtu staveb hledáme kolegu/kolegyni na pozici stavbyvedoucí do Divize zakládání staveb. Jedná se o stavbyvedoucího, který dohlíží na správné založení stavby a na obsluhu vrtné soupravy. • Baví vás práce na stavbě, kde je každý den jiný a přináší nové výzvy? • Chcete rozvinout své stávající zkušenosti? • Jste spolehlivý, komunikativní a organizační typ a troufáte si řídit stavbu? • Fascinují vás velké stroje, např. vrtná souprava BG20 a byl byste rád u toho, když pracuje? • Chcete pracovat ve společnosti, která pravidelně za své projekty získává prestižní ocenění? Pokud jste na výše uvedené otázky odpověděli ano, pošlete nám svoje CV a staňte se členem týmu pracujícího na zajímavých projektech! Výsledkem vaší práce bude (ve spolupráci s vašim týmem) včasné dokončení stavebního projektu. Všechny naše stavby jsou na území ČR, nejčastěji v Praze.

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • komplexní řízení stavebních zakázek = založení stavby (plánování, koordinace, kontrola průběhu stav. prací)
  • koordinace podřízených zaměstnanců = dělníků u vrtné soupravy
  • zodpovědnost za výsledek projektů
  • spolupráce s dodavateli
  • vedení jednání s investory a dalšími účastníky výstavby (TDI, projektanti, úřady)

Co požadujeme?

    Co se vám bude na této pozici hodit:

  • VŠ nebo SŠ vzdělání stavebního směru (geotechnické, pozemní nebo dopravní stavitelství)
  • praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Hledáme jak seniora, tak i juniora/absolventa (zaučíme)
  • ŘP sk. B
  • PC – MS Office (Word, Excel) uživatelsky
  • schopnost samostatného řízení výstavby a řízení pracovního týmu
  • osobní přístup, časová flexibilita, komunikační schopnosti, spolehlivost

Co nabízíme?

    Co nabízíme a proč se přidat právě k nám?

  • Zdarma ubytování ve firemním bytě
  • Férový přístup – co slíbíme, to plníme
  • Prémiové ohodnocení v závislosti na ekonomickém výsledku společnosti – vážíme si dobře odvedené práce
  • Zajímavou práci v perspektivním a přátelském kolektivu – v týmu máme jak absolventy, tak zkušené kolegy
  • Možnost osvojení nejmodernějších poznatků metod řízení ve stavební praxi – sledujeme trendy
  • Kvalitní pracovní pomůcky a zázemí stabilní společnosti – klademe důraz na ochranu života a zdraví
  • Dostanete možnost stát se odborníkem a profesně dále růst – zaučení, pravidelné vzdělávání a rozvoj
  • Platový růst odpovídající znalostem, zkušenostem a pracovnímu nasazení
  • Peníze vždy a včas na vašem bankovním účtu
  • Zajímavé benefity

    Více informací o DALŠÍCH OTEVŘENÝCH POZICÍCH, o společnosti a o aktuálních projektech naleznete na www.hinton.cz

    Pokud Vás tato práce zaujala, pak se těšíme na Váš životopis! Můžete jej poslat přes kontaktní formulář níže, případně kontaktujte přímo HR manažerku Lenku Novotnou na čísle 721 626 834 nebo na emailu novotna@hinton.cz a zeptejte se na vše, co vás zajímá!