BROUSÍM, BROUSÍŠ, BROUSÍME (24 - 27 000 Kč)

Neaktivní nabídka

24000 - 27000 Kč

mzdové ohodnocení

Hradec Králové

Máte zkušenosti ze strojírenského průmyslu a pracovat na dvě směny považujete za perfektní volbu? Chcete mít o víkendech možnost si dát nohy nahoru a mít čas sami pro sebe? Manuální práce Vás baví a víte, že máte co nabídnout? Podle technické dokumentace byste dokázali sestavit pomalu i letadlo? :o) Nebo jen hledáte pozici, kde můžete perfektně nastartovat kariéru? V tom případě se nebojte zaslat životopis právě k nám! Mezinárodní strojírenská společnost hledá novou posilu na pozici: BROUSÍM, BROUSÍŠ, BROUSÍME (24 - 27 000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.
Volné víkendy

Pracovní náplň

  • Broušení a leštění nerezového materiálu
  • Práce s technickou dokumentací - zaučíme :)
  • Kontrola a příprava materiálu
  • Dodržování pořádku na pracovišti
  • Týmová spolupráce

Co požadujeme?

  • Ochotu pracovat na 2 směny
  • Průměrnou fyzickou zdatnost
  • Orientace ve výkresové dokumentaci - VÝHODOU
  • Praxe s bruskou - VÝHODOU

Co nabízíme?

  • Možnost kariérního růstu
  • 5 týdnů dovolené a k tomu volné víkendy
  • Zajištění pitného režimu na pracovišti
  • Chutné závodní stravování
  • Zapůjčení chladící techniky a grilu pro Vaší párty :)
  • Práce vhodná pro muže i ženy
  • nástup ihned

  • Místo výkonu práce: Hradec Králové