KVALITÁŘ DO VÝROBY AŽ 30.000Kč

Neaktivní nabídka

26000 - 29000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Hledáme pečlivé a svědomité kolegy do výroby pro kontrolu kvality. Práce na 3 směny v téměř v centru Brna. Ozvěte se! Povím vám víc

Pracovní náplň

  • Vedení příslušné dokumentace
  • Náhodná pravidelná kontrola vzorků ve výrobě k předejití neshod
  • Různé typy zkoušek – tvrdosti, metalografická, …

Co požadujeme?

  • Min výuční list
  • Základní znalost práce s PC
  • Ochota práce ve 3 směnném provoze

Co nabízíme?

  • Zázemí stabilní mezinárodní společnosti
  • Zajímavé mzdové ohodnocení + bonusy
  • 5 týdnů dovolené
  • Zdarma ochucené nápoje
  • Příspěvek na stravování
  • Jazykové kurzy
  • Podporu dalšího vzdělávání
  • Místo výkonu práce Brno blízko centra

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.