HLEDÁME ELEKTRIKÁŘE - M/Ž(mzda dle zkušeností)

mzdové ohodnocení

Prostějov

Orientujete se v technické dokumentaci, jste vyučený/á v oboru elektro nebo minimálně vlastníte platnou vyhlášku 50 Sb. Min. §6? Tak už jen pošlete životopis! Úspěšná firma hledá nové posily! HLEDÁME ELEKTRIKÁŘE - M/Ž(mzda dle zkušeností)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Práce v PLC systémech
  • Programování systémů
  • Identifikace a zjišťování závad
  • Samozřejmostí je také zařídit optimalizaci všech zařízení i strojů
  • Práce v krátkém a dlouhém týdnu

Co požadujeme?

  • Vyučení v elektro směru
  • Platná vyhláška 50 Sb. Min. § 6
  • Znalost technické dokumentace
  • Praxe v oblasti údržby a seřizování zařízení výhodou
  • Spolehlivost, zodpovědnost a samostatnost

Co nabízíme?

  • Pravidelné navyšování mzdy
  • 25 dní dovolené
  • Půlroční odměny
  • Dotované stravování
  • A další benefity

  • Místo výkonu práce: Prostějov

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu olomouc@acjobs.cz.