AUDITOR/KA DO KVALITY (AŽ 38000 Kč)

Neaktivní nabídka

30000 - 38000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Jsi kovaný/á kvaliťák se zkušeností nástrojů kvality a používání měřidel? Nebo jsi kontrolor/ka a chceš se naučit více v oboru kvality? Nevadí Ti 3 směnný režim? Pokud si odpovíš ano, pošli mi rovnou aktuální životopis! Hledáme AUDITORA/KU DO KVALITY.

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • dodržování systémů jakosti
  • kontrola kvality ve výrobě a uvolňování prvních kusů
  • školení zaměstanců
  • identifikace interních neshod a návrh opatření
  • řešení reklamací
  • optimalizace technologických procesů
  • účast na zákaznických auditech
  • vedení příslušné dokumentace

Co požadujeme?

  • SŠ strojírenské / technické obory
  • praxe z kvality
  • orientace ve výkresové dokumentaci
  • znalost nástrojů kvality + používání měřidel
  • MS Office, SAP výhodou
  • ochota práce ve 3 směnném provoze
  • řidičský průkaz sk.B

Co nabízíme?

  • svozový autobus z centra Brna
  • mzda od 30000 Kč + 4000 Kč příplatek (výkonnostní - směny, osobní)
  • 25 dní volna
  • využití lepšího mobilního tarifu až pro 4 čísla
  • příspěvek na dopravu
  • Active Pass /příspěvek na sportování
  • Cafeterie
  • příspěvek na penzijko
  • stravenky + máme vlastní kantýnu
  • pořádné zaškolení
  • místo výkonu práce Modřice (Brno)

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.