ESH KOORDINÁTOR – BOZP

mzdové ohodnocení

Praha-východ

Máte zkušenosti v oblasti bezpečnosti práce a požární ochrany? Chcete pracovat ve stabilní mezinárodní společnosti? Dorozumíte se anglicky? Pak mi pošlete svůj životopis právě teď! Mezinárodní automotive společnost Continental hledá posilu na pozici: ESH KOORDINÁTOR – BOZP

Pracovní náplň

  • Provádění preventivních kontrol BOZP a PO
  • Identifikace rizik v oblasti BOZP a PO včetně zajištění prevence
  • Školení zaměstnanců v oblasti BOZP
  • Šetření pracovních úrazů a nemocí z povolání
  • Shromažďování podkladů pro kategorizaci prací
  • Zpracovávání a aktualizace dokumentace BOZP a PO
  • Účast při jednáních s kontrolními a inspekčními orgány
  • Spolupráce na projektech pro snížení úrazovosti a nemocnosti (ISO 45001)
  • Účast na vývoji výrobních zařízení a designu pracovišť v souvislosti s digitalizací a industrializací výrobního prostředí
  • Řešení úkolů v oblastech: ochrany životního prostředí, ergonomie a pracovně-lékařských služeb

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Vzdělání nebo zkušenosti s BOZP/PO (OZO BOZP, OZO PO)
  • Komunikativní znalost anglického jazyka
  • Uživatelská znalost MS Office (Microsoft Word, Excel, Powerpoint)
  • Zodpovědnost a pečlivost

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • Balíček Benefit Plus 6500 Kč na rok
  • Multisport karta
  • Příspěvek na závodní stravování
  • Možnost odborného a jazykového vzdělávání
  • Příspěvky zaměstnancům na dětskou rekreaci až 20 750 Kč za rok
  • Pružná pracovní doba s možností občasného home office
  • Sickdays
  • Odměna za pracovní nebo životní jubilea

    Místo výkonu práce: Brandýs nad Labem
    Termín nástupu: IHNED/Dohodou

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu spilkova.continental@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Tento web je chráněn reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a podmínky služby Google.