SKLADNÍK DO AUTOMOTIVE+BONUS 30.000KČ

Neaktivní nabídka

28000 - 30000 Kč

Hledáme schopné skladníky i s minimem praxe. Může být i zkušenost z výroby. Stabilní firma v Kuřimi hledá posilu do výroby skladu!

Pracovní náplň

  • Dovoz materiálu ke strojům a následný odvoz a
    naskladnění výrobků
  • Zaevidování materiálu a výrobků do PC
  • Při práci se využívají různé manipulační vozíky
  • Manipulace s materiálem a hotovými výrobky dle
    požadavků klienta

Co požadujeme?

  • SOU/SOŠ
  • I absolventi s malou praxí ve skladu
  • Samostatnost, pečlivost
  • Uživatelská práce na PC
  • Ochota pracovat na směny /12 denní a noční/

Co nabízíme?

  • Nástupní bonus po zapracování 30.000 Kč
  • Mzda až 30.000 Kč
  • 5 týdnů dovolené
  • Nejrůznější bonusy např. přesčasy, produktivita,
    příspěvky na dopravu. Aby šla práce dobře od ruky
  • Budete-li šikovní karierní postup je zajištěn
  • Stálé navyšování kvalifikace
  • Pohodlný dojezd z centra Brna autobusem
  • Místo výkonu práce Brno-venkov

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.