ELEKTROMONTÉR - PRÁCE NA DEKÁDY (30-40.000 Kč)

Neaktivní nabídka

30000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Máte zkušenosti s elektromontáží a baví Vás práce v terénu? Máte platnou vyhlášku a hledáte nové pracovní příležitosti? Zajímá Vás práce na železnici? Pak neváhejte a zašlete nám svůj životopis! Stabilní česká společnost, zabývající se výrobou a montáží komponentů vysokého napětí, hledá kolegy na pozici: MONTÉR - PRÁCE NA DEKÁDY (30-40.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Montážní práce elektro rozvodů, osvětlení, práce na trakčním vedení
  • Montáž a demontáž konstrukcí
  • Montážní práce v rámci celé ČR

Co požadujeme?

  • Vzdělání v elektrotechnickém oboru
  • Vyhlášku 50/78 Sb., případně vyhl. 100/95 Sb.
  • Ochotu cestovat v rámci ČR
  • Samostatnost, fyzickou zdatnost a flexibilitu

Co nabízíme?

  • Střídání několika dnů na cestách a několika dnů volna
  • Firemní kurzy a školení
  • 5 týdnů dovolené
  • Roční a měsíční odměny
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na penzijní a zdravotní připojištění
  • Zajištění ubytování v místě stavby

  • Termín nástupu IHNED nebo dohodou
  • Sídlo společnosti: Praha
  • Místo výkonu práce: Celá ČR

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu jobs@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!