ELEKTROTECHNIK - M/Ž(mzda dle zkušeností)

mzdové ohodnocení

Prostějov

Rádi byste pracovali ve firmě, kde je přátelské prostředí? Chcete být součástí firmy, která je opravdu špičkou ve svém oboru? Super! Tak to už Vám stačí akorát znalost PLC systémů a chuť do práce. Zašlete nám svůj životopis! Úspěšná firma hledá nové posily na pozici: ELEKTROTECHNIK - M/Ž(mzda dle zkušeností)

Pracovní náplň

  • Práce v PLC systémech
  • Analýza a programování systémů
  • Rozpoznání závad
  • Zařídit hladký chod všech výrobních zařízení

Co požadujeme?

  • Platná vyhláška 50 Sb. Min. § 6
  • Nutná znalost řídících systémů
  • Znalost robotických zařízení
  • Vyučení v elektro směru výhodou
  • Praxe v oblasti údržby a seřizování zařízení výhodou
  • Spolehlivost, zodpovědnost a samostatnost

Co nabízíme?

  • Pravidelné navyšování mzdy
  • 25 dní dovolené
  • Půlroční odměny
  • Dotované stravování
  • Práci ve fajn kolektivu :)
  • A další benefity

  • Místo výkonu práce: Prostějov