PROJECT SPECIALIST (Praha-východ)

Neaktivní nabídka

50000 - 80000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha-východ

Máte zkušenosti s vedením projektů v automotive společnosti? Orientujete se v zákaznické logistice a dodavatelském řetězci? Komunikace v anglickém jazyce pro vás není problém? Pak nám zašlete váš profil! Rostoucí výrobní společnost hledá posilu do svého týmu na pozici: PROJECT SPECIALIST (Praha-východ)

Pracovní náplň

  • zajištění zákaznických potřeb v dané lokalitě
  • hlídání dostatečných zásob na skladě
  • udržování spokojenosti zákazníka
  • zajištění zákaznické dokumentace
  • spolupráce s nákupem, výrobou a logistikou

Co požadujeme?

  • anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • zkušenost v zákaznické logistice a automobilovém průmyslu
  • znalost dodavatelského řetězce
  • minimálně středoškolské vzdělání

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené + sick days
  • Možnost osobního i kariérního rozvoje
  • Pružnou pracovní dobu s možností home office
  • Balíček Benefit plus
  • Příspěvek na stravování
  • Podporu sportovních aktivit

  • Možnost nástupu IHNED (nebo dohodou)
  • Místo výkonu zaměstnání: Praha-východ

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu praha@acjobs.cz.