ABSOLVENT-STROJÍRENSTVÍ s AJ/NJ (30-40.000 Kč)

Neaktivní nabídka

30000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Český Krumlov

Hledáš uplatnění, kde nastartovat svoji kariéru po VŠ? Jsi technický typ a chceš pracovat ve společnosti, která z tebe udělá specialistu v oboru? Přihlaš se do výběrového řízení a pošli životopis! Mezinárodní expandující společnost hledá: ABSOLVENT-STROJÍRENSTVÍ s AJ/NJ (30-40.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Zaučení se v problematice výroby
  • Zaučení se na projektech v oblasti strojírenství
  • Komunikace s příslušným odděleným v ČR i zahraničí

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání technického směru
  • ŘP sk.B a vlastní OA
  • Zájem o techniku a témata spojená s řízením výroby
  • Komunikativní NJ/AJ

Co nabízíme?

  • Zdarma očkování proti chřipce
  • Pozice je vhodná pro muže i ženy
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na stravování
  • Týden dovolené navíc
  • Příspěvek na bydlení
  • Jazykové kurzy
  • Příspěvek na sport

  • Místo výkonu práce: Český Krumlov