MECHATRONIK s AJ (od 40.000 Kč)

mzdové ohodnocení

Brno - město

Chceš pracovat v mezinárodní výrobní a vývojové společnosti, která Ti umožní získat praxi a profesně růst? Máš VŠ vzdělání v oboru mechatroniky, elektroniky nebo příbuzného oboru? Umíš některý z programovacích jazyků - C, C++, Python nebo VHDL? Pokud ano, tak mi zašli svůj životopis a začni pracovat v super moderní firmě, která hledá kolegu na pozici: MECHATRONIK (od 40.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Budeš navrhovat mechanické a elektrické částí motorů dle požadavků.
  • Budeš vytvářet technickou dokumentaci.
  • Budeš spolupracovat v rámci vlastního a ostatních týmů.
  • Komunikovat s kolegy ze zahraničí.

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání v oblasti mechatroniky (magisterské)
  • Znalost některého z programovacích jazyků - C, C++, Python, VHDL.
  • Znalost stejnosměrných, rotačních, krokových, lineárních motorů.
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovní (min. B1).
  • Ochotu se učit a dobré komunikační dovednosti.

Co nabízíme?

  • Flexibilní pracovní dobu
  • Komplexní zaškolení
  • Jazykové kurzy
  • Příspěvky na sportovní aktivity
  • Příspěvky na penzijní připojištění
  • Kulturní akce, sportovní akce
  • Moderní pracovní prostředí v příjemném kolektivu

  • Místo výkonu práce: Brno