PRODUCT MANAGER IT JUNIOR (35-45.000 KČ)

Neaktivní nabídka

35000 - 45000 Kč

Zajímá Vás práce, ve které budete podporou svým kolegům? Jste komunikativní typ? Ovládáte bez problému český jazyk a jeho pravopis? Pak neváhejte a odešlete svůj životopis ještě dnes! Ryze česká makléřská společnost hledá posilu do svého týmu na pozici: PRODUCT MANAGER IT JUNIOR (35-45.000 KČ)

Pracovní náplň

  • Komunikace napříč odděleními
  • Uživatelská podpora IS
  • Administrátorská správa IS
  • Vytváření prezentací a účast na workshopech

Co požadujeme?

  • Pokročilá znalost MS Office
  • Komunikativnost a samostatnost
  • Znalost práce s JSON, XML, ODT - výhodou
  • ŘP sk. B

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené
  • Zajímavá a různorodá náplň práce
  • Nástup možný ihned

  • Lokalita: Ostrava