CNC SEŘIZOVAČ (32 - 40 000 Kč)

Neaktivní nabídka

32000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Hradec Králové

Seřizovači, pojďte pracovat k nám! Hledáte v této těžké době stabilní a stálou práci? My zase hledáme šikovného seřizovače pro výrobní stroje (CNC, roboti). Potřebujete k tomu jen chuť do práce, manuální zručnost a pokud máš praxi na podobné pozici, budeme rádi. Těším se na Tvůj životopis! Významná výrobní společnost hledá kolegy do týmu na pozici: CNC SEŘIZOVAČ (32 - 40 000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Obsluha a seřizování CNC strojů na robotickém pracovišti
  • Kontrola a měření parametrů, nastavení měřidel
  • Práce s výrobní dokumentací a kartami

Co požadujeme?

  • SOŠ/SŠ vzdělání elektrotechnické nebo strojní
  • Praxe na obdobné pozici
  • Zkušenosti s automatizací a robotizací výhodou
  • Znalost čtení technické dokumentace a nastavování měřidel
  • Ochotu pracovat ve směnném provoze (2 nebo 3směnný)
  • Samostatnost, zodpovědnost, manuální zručnost

Co nabízíme?

  • Zázemí silné mezinárodní společnosti
  • Smlouvu na dobu neurčitou
  • 5 týdnů dovolené
  • Náborový příspěvek
  • Docházkový bonus
  • Sick days
  • Příspěvěk ma penzijko
  • Stravenky a obědy za hubičku

  • Místo výkonu práce: okres Rychnov nad Kněžnou