TRAINEE TECHNIK s AJ/NJ (35-45.000 Kč)

Neaktivní nabídka

35000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Český Krumlov

Jste čerstvý absolvent s nadáním na technické obory nebo máte jen krátkou praxi v oblasti techniky? Baví Vás komunikace v německém nebo anglickém jazyce? Pošlete mi Váš životopis! Mezinárodní společnost se stabilním zázemím hledá novou posilu na pozici: TRAINEE TECHNIK s AJ/NJ (35-45.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Spolupráce s kolegy z výroby
  • Převedení teoretických znalostí do praxe
  • Zdokonalení svých zkušeností
  • Spolupráce na různorodých projektech

Co požadujeme?

  • VŠ technického směru
  • Komunikativní AJ/NJ
  • AJ výhodou
  • ŘP sk. B a možnost dojíždění vlastním automobilem
  • Zájem o techniku a řízení výroby

Co nabízíme?

  • Zázemí stabilní, mezinárodní společnosti
  • Možnost seberealizace
  • Finanční ohodnocení dle dosavadních zkušeností
  • Jazykové kurzy
  • Příspěvek na dojíždění
  • Příspěvek na stravování
  • Týden dovolené navíc
  • Pozice je vhodná pro muže i ženy

  • Místo výkonu práce: Český Krumlov