ELEKTRIKÁŘ BRNO (od 35000 Kč)

Neaktivní nabídka

35000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Chcete nastartovat svoji kariéru ve společnosti s dlouholetou tradicí? Máte elektro vzdělání a platnou vyhlášku č. 50/1978? Nevadí Vám práce na 3 směny? Brněnská firma hledá elektrikáře do provozu.

Pracovní náplň

  • Odpovědnost za bezproblémový chod výrobních strojů
  • Obsluha elektrických zařízení
  • Spolupráce s ostatními odděleními ve výrobě
  • Preventivní údržba, opravy
  • Práce ve 3 směnném provozu (zde je pohotovost)

Co požadujeme?

  • SOU vzdělání v oboru elektro
  • Praxi na obdobné pozici výhodou
  • Platnou vyhlášku č. 50/1978
  • Proaktivní přístup k práci
  • Zkušenosti s opravou elektrických zařízení

Co nabízíme?

  • Zázemí mezinárodní společnosti
  • Mzda dle dosavadních zkušeností
  • Týden dovolené navíc
  • Příspěvek na volnočasové aktivity
  • Příspěvek na penzijní připojištění, dopravu
  • Závodní stravování
  • Ubytování
  • Roční bonus a další bonusy
  • Místo výkonu práce: Brno

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu prace@acjobs.cz.
Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.