ŠIKOVNÝ SKLADNÍK DO VÝROBY + NÁSTUPNÍ BONUS!

Neaktivní nabídka

28000 - 30000 Kč

Hledáš novou práci a máš povědomí o tom, jak to chodí ve skladu? Nevadí Ti dvanáctky a jsi fyzicky zdatný? Pošli mi svůj životopis nebo zavolej a řekneme si víc! Do výrobní firmy nedaleko Brna hledáme šikovné kolegy na pozici: ŠIKOVNÝ SKLADNÍK DO VÝROBY + NÁSTUPNÍ BONUS!

Pracovní náplň

  • Transport materiálu ke strojům
  • Zajištění logistiky hotových výrobků do skladu
  • Evidence materiálu a výrobků v PC
  • Manipulace s vozíky
  • Kompletace výrobků dle požadavku zákazníka

Co požadujeme?

  • SOU/SŠ bez zaměření
  • Praxe ve skladu
  • Základy na PC podmínkou, SAP výhodou
  • Ochota pracovat na dvě směny v nepřetržitém provozu

Co nabízíme?

  • Nástupní mzda 27.500 Kč
  • Nástupní bonus 30.000 Kč
  • Bonus za produktivitu
  • Příplatky za směny a přesčasy
  • Příspěvek na dopravu
  • Možnost navýšení mzdy po zapracování
  • Zaškolení a osobní rozvoj
  • Zajištěný odvoz z Brna
  • Místo výkonu práce Kuřim