ZKUŠENÁ FINANČNÍ ÚČETNÍ (40000 Kč)

Neaktivní nabídka

35001 - 43000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Chcete pracovat pro prestižní, velmi žádanou společnost? Vášeň k číslům a pečlivost vás vystihuje? Zašlete nám váš životopis ještě dnes! Hledáme fajn kolegyni/kolegu na pozici: FINANČNÍ ÚČETNÍ (40000 KČ)

Pracovní náplň

  • evidence, účtování a inventarizace majetku, lokace na střediska
  • spolupráce na zpracování DPH
  • účtování dokladů a zadávání platebních příkazů
  • spolupráce s ostatními kolegy
  • reporting

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání (ideálně ekonomika, finance)
  • zkušenosti s účtováním
  • AJ na komunikativní úrovni
  • znalost MS Excel, SAP výhodou
  • znalost podvojného účetnictví, účetních principů a předpisů
  • analytické schopnosti, pečlivost, proaktivní přístup

Co nabízíme?

  • zkrácená pracovní doba na 37,5 hodin
  • 25 dnů dovolené
  • roční prémie
  • příspěvek na penzijko/životko nebo sport 500 Kč/ měsíc
  • oběd za hubičku
  • možnost využití MultiSport karty
  • zvýhodněné mobilní tarify pro Vás i Vaše blízké a další bonusy
  • místo výkonu práce: Brno

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.