VEDOUCÍ VE STAVEBNINÁCH

Neaktivní nabídka

55000 - 70000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Máš dobrou znalost stavebních materiálů troufneš si i na plnění obchodních plánů? Pokud Tě navíc baví budování obchodních vztahů, jsi náš člověk! Pojď kralovat naší pobočce a buď: VEDOUCÍ VE STAVEBNINÁCH

Pracovní náplň

  • kompletní zajištění chodu pobočky
  • budování obchodních vztahů
  • plnění plánů a podpora prodejců

Co požadujeme?

  • velmi dobrou znalost produktů ve stavebnictví
  • organizační schopnosti pro řízení celé prodejny (provozní, personální i obchodní záležitosti)
  • řidičský průkaz
  • zkušenosti na obdobné pozici výhodou - ne podmínkou

Co nabízíme?

  • služební auto i k soukromému užití
  • příspěvek na stravu
  • velmi dobré finanční ohodnocení
  • slevu na zboží
  • 25 dní dovolené
  • prostor pro vlastní nápady
  • velmi dobrý kolektiv

  • místo výkonu práce: Praha 5