SENIOR/JUNIOR ÚČETNÍ S AJ (30-45.000 Kč)

Neaktivní nabídka

až 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Ústí nad Labem

Máte praxi na pozici ÚČETNÍ? Pracujete rádi s čísly a máte analytické myšlení? Rádi byste se uplatnili ve firmě, kde na pracovišti vládnou téměř rodinné vztahy? Tak to hledáme právě Vás! Nadnárodní výrobní firma právě hledá člověka na pozici SENIOR/JUNIOR ÚČETNÍ S AJ (30-45.000 Kč)!

Pracovní náplň

  • účetní agenda
  • zástupnictví v činnostech ve společnosti
  • vypracovávání účetní uzávěrky
  • komunikace s auditory
  • zajištění procesů s platnými účetními zásadami
  • vypracovávání měsíčního a ročního daňového přiznání a DPH
  • podpora a rozvoj systému SAP

Co požadujeme?

  • VŠ/ SŠ Ekonomického směru
  • zkušenost na obdobné pozici
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • znalost zákonných a mezinárodních standardů ve výrobních společnostech
  • znalost daňových předpisů
  • zkušenosti/znalost programu SAP či jiných ERP systémů
  • znalost MS Excel
  • německý jazyk výhodou

Co nabízíme?

  • mezinárodní spolupráce a příležitosti k učení
  • zajímavé výzvy a podpůrný tým
  • týden dovolené navíc
  • stabilní práci v mezinárodní společnosti
  • zaměstnanecké výhody a bonusy dle kolektivní smlouvy
  • příspěvek na penzijní připojištění a životní pojištění
  • lokalita: Ústí nad Labem