STROJNÍK/OPERÁTOR CNC (25-38.000 Kč)

Neaktivní nabídka

25000 - 32000 Kč

mzdové ohodnocení

Ústí nad Labem

Hledáte práci ve firmě, kde si cení svých zaměstnanců a chcete pracovat na směny? Nadnárodní výrobní společnost hledá kolegu k posílení týmu na pozici STROJNÍK/OPERÁTOR CNC (25-38.000 Kč) Tak neváhejte a zašlete nám Váš životopis!!

Pracovní náplň

  • práce dle instrukcí nadřízeného pracovníka
  • zajištění plynulé výroby
  • prověřování kvality výrobků
  • obsluha a seřizování daného stroje
  • dodržování výrobních procesů

Co požadujeme?

  • vzdělání technického směru - výuční list (výhodou)
  • zkušenosti s CNC stroji (velkou výhodou)
  • manuální zručnost
  • pečlivost a samostatnost

Co nabízíme?

  • velmi motivující finanční ohodnocení
  • pracovní místo ve stabilní společnosti
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na penzijní připojištění a životní pojištění
  • lokalitu: Ústí nad Labem