SPECIALISTA PROJEKTU (50-55.000 Kč)

Neaktivní nabídka

50000 - 55000 Kč

mzdové ohodnocení

Most

Výrobní společnost právě hledá nového kolegu pro rozšíření týmu na pozici SPECIALISTA PROJEKTU (50-55.000 Kč) Vaše zkušenosti a znalosti odpovídají daným požadavkům? Tak neváhejte a zašlete nám Váš životopis

Pracovní náplň

  • vedení projektů
  • zavádění nových projektů do výroby
  • plánování přípravy
  • vyhodnocování výsledků
  • administrace daného projektu

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání v oblasti chemie
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni (denní komunikace se zahraničím)
  • praxe v řízení projektů velkou výhodou
  • schopnost řešit problémy samostatně

Co nabízíme?

  • příležitost k seberealizaci
  • pololetní odměny (ve mzdě za květen a listopad)
  • 5 týdnů dovolené již od počátku pracovního poměru
  • flexibilní pracovní doba
  • zkrácená pracovní doba ze 40 hod / týden na 37,5 hod / týden
  • odměny za pracovní a životní výročí
  • příspěvek na penzijní připojištění, dojíždění
  • příspěvek na volnočasové aktivity