OBCHODNÍ ZÁSTUPCE S NĚMČINOU (45-50000 Kč)

Neaktivní nabídka

45000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Jihomoravský kraj

Máš obchodního ducha? Nevadí ti cestování a umíš budovat a prohlubovat vztahy s obchodními partnery? Zvládáš komunikovat v němčině? Tak hledám právě tebe!

Pracovní náplň

  • péče o stávající zákazníky
  • vyhledávání nových příležitostí
  • technická pomoc při realizaci projektů
  • prezentace obchodní značky
  • pravidelné služební cesty

Co požadujeme?

  • SŠ vzdělání
  • NJ na komunikativní úrovni podmínkou, AJ výhodou
  • praxe z výrobní společnosti výhodou
  • dobré komunikační dovednosti a příjemné vystupování
  • znalost MS Office
  • ŘP sk. B

Co nabízíme?

  • zaměstnání ve stabilní výrobní společnosti
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • telefon a notebook
  • automobil i pro soukromé účely
  • balíček firemních benefitů
  • místo výkonu práce: Velká Bíteš, Německo

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu prace@acjobs.cz.