KOORDINÁTOR PRO LINIOVÉ STAVBY (od 35000 Kč + BONUSY)

Neaktivní nabídka

35000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Pardubický kraj

Máte zkušenost se vedením podřízených na liniových stavbách? Baví Vás organizace a dynamická práce na stavbách jak bytových tak nebytových prostor? Máte patřičnou praxi? Pak jste člověk do našeho teamu. Hledáme Stavbyvedoucího - koordinátora pro liniové stavby!

Pracovní náplň

  • vedení realizovaných zakázek od A do Z
  • vedení a zpracovávání příslušné dokumentace (stavební deník, harmonogram výstavby)
  • zpětná kontrola staveb – již dokončených a nedokončených věcí
  • dohled a kontrola nákladů a kalkulací
  • zpracovávání podkladů pro fakturaci
  • koordinace montážníků a mistrů
  • hlídání oprávnění u zaměstnanců
  • cestování po svěřeném kraji – každý den návrat domů
  • časově od 7 do cca +- 17 hod

Co požadujeme?

  • min SŠ nebo VŠ elektrotechnický obor
  • ovládání slaboproudých zařízení a technologií
  • vyhláška 50 § min 6 nebo praxe na §6 výhodou
  • důležité a nutností praxe jako STAVBYVEDOUCÍ
  • ochotu cestovat po kraji – vždy se vrací domů
  • zkušenost s vedením lidí
  • autorizace nutností (je možno si ji ve firmě dodělat i vyhlášku 50)
  • řidičský průkaz B nutností – časté cestování
  • znalost liniových staveb

Co nabízíme?

  • mzda od 35000 Kč a výše dle zkušeností + další výkonnostní prémie a bonusy (cca 15000 Kč měsíčně)
  • příspěvek na stravu
  • možnost využití telefonu pro soukr. účely + notebook
  • po zkušební době služební vůz
  • 3 dny sick days
  • 25 dní dovolené
  • slevová karta pro čerpání benzínu za ceny o cca 3 Kč nižší než vidí na stojanu u pumpy
  • možnost obnovit si u firmy vyhlášku 50 i autorizaci
  • firma hradí certifikace u ČKAIT + zajišťuje další firemní vzdělávání
  • místo výkonu práce – cestování po Hradecku a Pardubicku

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.