SEŘIZOVAČ - NÁBOROVÝ A RELOKAČNÍ BONUS

mzdové ohodnocení

Praha-východ

Máte vzdělání technického směru? Zajímá a baví Vás seřizování strojů? Nevadí Vám směnný provoz? Chcete se stát součástí mezinárodní automotive společnosti? Pak neváhejte a pošlete mi Váš životopis ještě dnes! Rostoucí nadnárodní společnost hledá nové posily na pozici: SEŘIZOVAČ - NÁBOROVÝ A RELOKAČNÍ BONUS

Pracovní náplň

  • Dohled nad procesy lakování
  • Kontrola dílů dle dokumentace
  • Manipulace s barvami a chemickými látkami
  • Údržba a ošetření strojního vybavení lakovny
  • Výměna výrobního vybavení lakovny dle plánu výroby

Co požadujeme?

  • SŠ/SOU technického směru
  • Ochota pracovat na směny
  • Zodpovědnost a pečlivost
  • Praxe se seřizováním strojů - VÝHODOU
  • Znalosti metodiky jakosti při výrobě lakovaných dílů - VÝHODOU

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • Sick days
  • Příspěvek na stavování
  • Multisport karta
  • Dotovaná firemní doprava
  • Půlroční bonus za docházku
  • Příspěvek na rekreaci dětí
  • Relokační bonus (30.000Kč)
  • Náborový bonus (30.000 Kč)

  • Termín nástupu: IHNED
  • Místo výkonu práce: Hlavenec

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu praha@acjobs.cz.