KONCIPIENT v energetické společnosti

Neaktivní nabídka

40000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Jsi po škole a láká Tě pozice KONCIPIENTA v nadnárodní energetické společnosti SOLEK GROUP? Chceš prohloubit své znalosti v oblasti firemního práva pod vedením zkušených advokátů? Nedělá Ti problém komunikovat s obchodními partnery i v anglickém jazyce? Pošli svůj životopis ještě dnes! Inovátor v oblasti solární energetiky hledá parťáka na pozici: KONCIPIENT (40.000 - 45.000,-)

Pracovní náplň

  • Příprava komplexních transakčních dokumentů
  • Běžné korporátní poradenství
  • Právo nemovitostí a právo stavební
  • Právo pracovní; financování
  • Úprava a spolupráce na vytváření vnitropodnikových směrnic
  • Sledování změn v legislativě (ČR i EU)

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání
  • Výborné komunikační schopnosti, bezchybný písemný projev
  • Znalost anglického jazyka na pokročilé úrovni
  • Schopnost pracovat v týmu i samostatně
  • Flexibilitu, proaktivní přístup, chuť učit se nové věci

Co nabízíme?

  • Dlouhodobou spolupráci a profesní růst
  • Práci v lukrativním dynamickém oboru
  • Práce v příjemném moderním prostředí pod vedením zkušených advokátů
  • Občerstvení na pracovišti, Multisport karta
  • Flexibilní pracovní doba
  • 5 týdnů dovolené

  • nástup možný IHNED (nebo dle domluvy)
  • místo výkonu práce: Praha 8

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu zbankova.ext@solek.com.