EXPERT NA TVORBU DIGITÁLNÍCH LEADŮ (75-90.000 Kč)

Neaktivní nabídka

75000 - 90000 Kč

mzdové ohodnocení

Česká republika

Baví Vás ONLINE MARKETING a chcete pracovat FULL REMOTE? Jste odborníkem v tvorbě leadů se znalostmi v oblasti SEA? Dokážete rozpoznat na jakých kanálech se projevuje zájem o produkt a vyhodnotit ho? Rozumíte zkratkám CTR, CPC a ROI a víte, jak s nimi pracovat? Nedělá Vám problém denně hovořit v anglickém jazyce a rádi byste získali možnost pracovat odkudkoliv Vás napadne? EXPERT NA TVORBU DIGITÁLNÍCH LEADŮ (75-90.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Tvorba leadů na webových stránkách společnosti
  • Identifikace a aplikace trendů trhu s cílem oslovení zákazníků
  • Vytváření celofiremních monitorovacích kampaní
  • Spolupráce s ostatními kolegy marketingového oddělení
  • Stanete se kontaktní osobou pro systém automatizace marketingu

Co požadujeme?

  • Vysokoškolské vzdělání
  • Analytické a kreativní myšlení
  • Umět rozpoznat příležitosti nového prodeje zákazníkovi
  • Zájem rozšiřovat své znalosti v digitálním marketingu
  • Zkušenost s marketingovou automatizací
  • Angličtinu pro plynulou komunikaci (denní použití psané i mluvené formy)

Co nabízíme?

  • 100% home office
  • 25 dní dovolené
  • Příspěvek na stravování
  • Multisport kartu
  • Flexibilní, zkrácenou pracovní dobu (7 h denně)
  • Možnost rozvoje a kariérního růstu

  • Možnost nástupu IHNED nebo dohodou

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu jobs@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!