PRODUKTOVÝ INŽENÝR V AUTOMOTIVE (až 50000 Kč)

Neaktivní nabídka

40000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Jste strojař s praxí v automotive? Baví Vás při práci komunikovat anglicky? Rád byste byl součástí přípravy výroby, koordinoval její průběh a byl hlavním článkem mezi oddělením vývoje a výroby? Pak neváhejte, pozice PRODUKTOVÝ INŽENÝR čeká jen na Vás! Silná výrobní společnost s mezinárodní působností hledá nového kolegu na pozici: PRODUKTOVÝ INŽENÝR

Pracovní náplň

  • vývoj nových produktů v elektromobilech
  • řešení neshod a technických problémů
  • spolupráce s výrobou, konstrukcí, kvalitou, marketingem a obchodním oddělením
  • podílení se na projektech a technických změnách
  • zajištění konstrukčních cílů, řízení produktových změn (revize)
  • technická podpora oddělení
  • příprava a vedení projektu, příprava D-FMEA + tolerančních studií
  • participace na přípravě PPAP, uvolňování do výroby
  • tvorba a modifikace technické dokumentace
  • řešení reklamací ze strany zákazníka

Co požadujeme?

  • technické/strojírenské vzdělání (VŠ výhodou)
  • praxi na obdobné pozici v automotive
  • základní znalost QS 9000; TS 16949
  • výborná znalost výkresové dokumentace, výrobních technologií
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni – denní využití
  • znalost práce s CAD softwarem (3D, CREO)
  • orientaci v technické dokumentaci
  • ŘP sk. B

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené
  • Navýšení mzdy
  • Kariérní růst
  • Home office povolen
  • Pružná doba příchodu a odchodu
  • Práce v čistém a moderním prostředí
  • Docházkový bonus 1500 Kč
  • Roční bonus ve výši jednoho platu
  • GIP – do výplaty za listopad přidáme bonus až do výše 5% roční mzdy
  • Příspěvek na dopravu odstupňovaný dle vzdálenosti až 2500 Kč/měsíc
  • Dotované stravování
  • Příspěvky na sport
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Roční bonus a další
  • Místo výkonu práce: Brno venkov

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.