SPECIALISTA VÝROBY A PRODEJE (35.-50.000 Kč)

Neaktivní nabídka

35000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Ústí nad Labem

Jste zodpovědny pracovník, který je schopný propojit dohled nad výrobou a prodejem sortimentu? Máte silné komunikační schopnosti? Ovládáte Excel na úrovni kontigenčních tabulek? Láká Vás práce ve stabilní společnosti? Pokud ano, zašlete mi Váš životopis ještě dnes! Pro našeho klienta hledáme posilu na pozici: SPECIALISTA VÝROBY A PRODEJE (35.-50.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Odpovědnost za plánování výroby, zpracovávání plánů
  • Zajišťování prodeje a nákupu, optimalizace logistiky
  • Spolupráce se zahraničním zákazníkem
  • Optimalizování stavu zásob surovin
  • Plnění plánu prodeje

Co požadujeme?

  • SŠ vzdělání (chemie x ekonomie výhodou)
  • Pokročilou znalost MS Excel (kontigenční tabulky, datové zdroje)
  • Zkušenosti v oblasti plánování výroby

Co nabízíme?

  • Stabilní pracovní místo na HPP
  • Možnost finančního růstu
  • Týden dovolené navíc
  • Možnost občasné práce z domova
  • Zvýhodněné volání
  • Příspěvek na penzijko
  • Závodní stravování

  • Místo výkonu práce: Trmice