STORE SPECIALIST (30-36.000 Kč)

Neaktivní nabídka

30000 - 36000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Rádi byste spojily svou kariéru v oblasti prémiové značky interiérových zařízení? Máte drive, zálibu v designu a anglický jazyk využíváte na denní bázi? Pak čtěte dál a zašlete nám svůj životopis. Významná společnost působící v oblasti návrhů a realizace interiérů hledá nového člena týmu na pozici: STORE SPECIALIST (30-36.000 Kč)

Pracovní náplň

  • zodpovědnost za showroom v Brně
  • komunikace se zákazníky a představení portfolia produktů (i v anglickém jazyce)
  • péče o vzhled celého showroomu
  • zadávání a udržování kontaktů v CRM systému
  • kooperace s obchodním manažerem a ředitelem na pořádání eventů a prodejních akcí
  • návrhy na zlepšení prodeje a vyhodnocování partnerů

Co požadujeme?

  • precizní a reprezentativní vystupování
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • praxi na obdobné pozici nebo v zákaznickém servisu výhodou
  • schopnost jednat samostatně, time management
  • práci v MS Office
  • ŘP sk. B (aktivní řidič)

Co nabízíme?

  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • vhodné i pro absolvent(k)y
  • práci, která Vás bude bavit
  • zázemí showroomu v Brně
  • působení ve vysoce unikátním prémiovém segmentu
  • slevy na produkty
  • možnost nástupu: ihned
  • pracovní 10:00 - 18:00
  • místo výkonu práce: Brno