SPECIALISTA TECHNOLOGIE LEPENÍ - AŽ 80 000 KČ

Neaktivní nabídka

40000 - 80000 Kč

mzdové ohodnocení

Nymburk

Máte již praxi z automobilového průmyslu, víte, jak se chovají plasty, jste lakýrník, kvalitář, chemik, lepič skel nebo jen absolvent technického či chemického oboru, který nechce čekat na zázrak, ale půjde mu vstříc? Zašlete mi svůj životopis a staňte se specialistou, který tu ještě nebyl s prací na úplně novém projektu.

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Práce na úplně nové lince, pro kterou budete teprve vyškoleni
  • Podílení se na sestavení a uvedení do provozu nové linky
  • Získání evropského certifikátu lepení
  • Seřízení, nastavení, obsluha a údržba svěřeného úseku
  • Komunikace s externími dodavateli
  • Podílení se na inovacích a dalším technologickém vývoji
  • Účast na zahraničních služebních cestách

Co požadujeme?

  • SOU/SŠ/VOŠ - technické, chemické strojní
  • Praxe z výroby - nejlépe automotive - vítána
  • Práce na PC a dobrá znalost programů - MS Office, Excel, Outlook
  • AJ - komunikativní úroveň - výhodou
  • Ochotu podstoupit roční, precizní a důkladné zaškolení odborníky v Liberci (možnost ubytování)
  • Ochota účastnit se i zahraničních služebních cest

Co nabízíme?

  • Nástupní plat 40 000 Kč
  • 13. a 14. plat
  • Podílení se na úplně novém projektu
  • Flexibilní pracovní doba
  • Osobní ohodnocení a docházkový bonus
  • Profesní a platový růst
  • Roční bonusy
  • 28 dní dovolené
  • Dotovaná strava v místní kantýně
  • Benefit karta - 6 000 Kč/rok
  • Letní tábory pro děti
  • Vzdělávací kurzy a školení
  • Firemní a sportovní akce
  • Místo výkonu: Okr. Nymburk

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.