FRONTEND DEVELOPER - JAVASCRIPT (až 100 000 Kč)

Neaktivní nabídka

40000 - 100000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Hledám nadšence do nejmodernějších technologií. Odborníka, který umí vyřešit problém ještě dřív, než nastane. Který bude spolupracovat s ostatními členy týmu a posouvat projekt dál. Jste to Vy? Tak na nic nečekejte a pošlete své CV na pozici: FRONTEND DEVELOPER - JAVASCRIPT (až 100 000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Vývoj nové aplikace pro finanční sektor.
  • Práce od návrhu architektury až po implementaci.
  • Být součástí týmu a člověkem, na kterého se dá spolehnout.

Co požadujeme?

  • Znalost JavaScriptu.
  • Znalost Reactu se rozhodně bude hodit.
  • Zkušenost s TypeScript nebo Flow.
  • Výhodou je zkušenost s React Native.
  • Pokud máte zkušenost s Java, Ruby či Swift nebo vývojem nativních mobilních aplikaci, je to velké plus.

Co nabízíme?

  • Práce na HPP nebo IČ.
  • Zajistíme různé vzdělávací kurzy, školení.
  • Roční bonus za skvělé odvedenou práci.
  • Máme flexibilní pracovní dobu a můžete čas od času pracovat z domova.
  • Bude pro Vás připravený mobilní telefon a notebook.
  • Samozřejmě máme připravené další benefity (sick days, firemní akce a další).

  • Místo výkonu práce: Praha