WEB DATA ANALYTIK (75-90.000 Kč)

Neaktivní nabídka

75000 - 90000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Máte zkušenosti s analýzou webových dat a nastavováním strategií v této oblasti? Google Analytics, Tableau anebo Power BI pro Vás nejsou jen cizí slova, ale umíte v těchto programech pracovat? Mluvíte plynule anglicky a analytická data pro Vás nejsou jen čísla v tabulce? Umíte zaujmout a přesvědčit ostatní, že analýza dat není jen nudná práce s čísly? Chcete mít možnost být pánem svého času a pracovat odkudkoliv, kde je připojení k internetu a telefonní signál? Pak mi pošlete svůj životopis v anglickém jazyce! Pro našeho klienta hledáme nadšence pro web analýzu na pozici: WEB DATA ANALYTIK (75-90.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Vývoj a implementace nástrojů pro analýzu webu
  • Tvorba analytických standardů napříč společností
  • Zodpovědnost za kvalitu dat a přesnost hlášení
  • Spolupráce s ostatními členy digitálního týmu

Co požadujeme?

  • Vysokoškolské vzdělání
  • Angličtinu pro plynulou komunikaci (denní použití psané i mluvené formy)
  • Zkušenost s webovými a datovými analýzami a strategiemi
  • Zkušenosti s Google Analytics, Google Tag Manager, Power BI a další
  • Analytické myšlení a znalost práce v MS Excel
  • Zájem o novinky a inovace v online kanálech a marketingu

Co nabízíme?

  • 100% home office nebo možnost pracovat odkudkoliv kde je připojení k internetu
  • 25 dní dovolené
  • Příspěvek na stravování
  • Multisport kartu
  • Flexibilní a zkrácenou pracovní dobu na 7h denně
  • Možnost rozvoje a kariérního růstu

  • Možnost nástupu IHNED nebo dohodou
  • Moderní a rekonstruované kanceláře v Praze

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu jobs@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!