SERVISNÍ / TESTOVACÍ TECHNIK Praha

Neaktivní nabídka

35000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Máte SŠ/VŠ vzdělání elektrotechnického směru? Orientujete se v oblasti výkonové elekroniky, pohonů nebo elektrických měničů NN a VN? Máte rozsah svých znalostí i mimo elektro a umíte programovat v C/C#? Hledáte společnost se zajímavými projekty? Pak mi neváhejte zaslat svůj životopis! Moderní a dynamická společnost s dlouholetou tradicí ve vývoji a výrobě elektrotechnického zařízení hledá posilu do týmu na pozici: SERVISNÍ / TESTOVACÍ TECHNIK Praha

Pracovní náplň

  • Příprava a provádění zkoušek silnoproudé elektroniky jako jsou například usměrňovače nebo regulované pohony
  • Instalace, servis a opravy silnoproudé elektroniky
  • Výjezdy v ČR i v zahraničí
  • Vypracování protokolů o zkouškách a řešení technických problémů

Co požadujeme?

  • SŠ / VŠ elektrotechnického směru
  • AJ na středně pokročilé úrovni
  • Praxi v oboru alespoň 3 roky
  • Ochotu cestovat
  • Znalost programu MS Office, znalost programování v C/C# - výhodou
  • Platnou elektro vyhlášku 50/1978

Co nabízíme?

  • Práci na zajímavých mezinárodních projektech
  • 25 dní dovolené
  • Roční bonusy
  • Flexibilní pracovní dobu s pevným základem
  • Možnost kariérního růstu
  • Příspěvek na stravování
  • Možnost jazykových kurzů
  • Pozice vhodná pro muže i ženy

  • Datum nástupu: IHNED nebo dohodou
  • Místo výkonu zaměstnání: Praha

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu jobs@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!