CUSTOMER QUALITY ENGINEER - AUTOMOTIVE

Je pro Vás lákavá spolupráce s významnými automotive zákazníky? Hledáte novou zkušenost v oblasti kvality? Dokážete aktivně komunikovat v německém i anglickém jazyce? Pokud se této výzvy nebojíte, je tato nabídka jasnou volbou! Úspěšná mezinárodní společnost, výrobce komponent pro automobilový průmysl, právě obsazuje pozici: CUSTOMER QUALITY ENGINEER - AUTOMOTIVE

Pracovní náplň

  • řízení zákaznické kvality u svěřených projektů
  • vyhodnocování zákaznické kvality, aplikace nástrojů a metod řízení jakosti
  • řešení zákaznických požadavků, neshod a reklamací
  • optimalizace procesů v oblasti zákaznické kvality
  • zpracovávání reportů a příslušné dokumentace

Co požadujeme?

  • VŠ / SŠ vzdělání – oblast kvality výhodou
  • praxe v oblasti automotive v kvalitě podmínkou
  • znalost automotive norem kvality
  • pokročilá znalost NJ + komunikativní AJ podmínkou
  • uživatelská znalost práce na PC
  • komunikativnost a schopnost argumentace
  • ŘP sk. B + ochota cestovat

Co nabízíme?

  • zázemí zavedené zahraniční společnosti
  • různorodá práce spojená s cestováním
  • využití cizích jazyků
  • osobní i profesní růst
  • motivující finanční ohodnocení
  • další zaměstnanecké benefity
  • lokalita pracoviště: Zlínsko