TEAMLEADER ÚDRŽBY

mzdové ohodnocení

Praha-východ

Máte SŠ vzdělání v oboru elektro? Práce ve výrobním prostředí Vám není cizí? Dorozumíte se anglicky? Chcete pracovat v nadnárodní automotive společnosti? Pak mi ihned zašlete Váš životopis! Mezinárodní automotive společnost Continental hledá posilu na pozici: TEAMLEADER ÚDRŽBY

Pracovní náplň

  • Nastavování procesních parametrů výrobních procesů
  • Vedení týmu (cca 20 techniků)
  • Účast při zavádění nových procesů
  • Vedení dokumentace v SAPu PM
  • Zodpovědnost za preventivní údržbu výrobních strojů

Co požadujeme?

  • min. SŠ v oboru elektro
  • Vyhláška 50/78
  • Komunikativní znalost AJ
  • Znalost SMT a THT procesů výhodou
  • Praxe na obdobné pozici výhodou
  • Analytické myšlení

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • Sickdays
  • Balíček Benefit Plus 6500 Kč na rok
  • Multisport karta
  • Příspěvek na závodní stravování
  • Možnost odborného a jazykového vzdělávání
  • Příspěvky na dětskou rekreaci až 20 750 Kč za rok
  • Pružná pracovní doba s možností home office
  • Odměna za pracovní nebo životní jubilea

    Místo výkonu: Brandýs nad Labem
    Termín nástupu: Ihned/dohodou

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu spilkova.continental@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!