TECHNOLOG VE VÝROBĚ (45-55.000 Kč)

Neaktivní nabídka

45000 - 55000 Kč

mzdové ohodnocení

Břeclav

Máte zkušenosti jako technolog ve výrobě? Chcete se dále vzdělávat a profesně růst? Máte zájem pracovat v mezinárodní společnosti a při své práci využívat i angličtinu? Pak mi pošlete svůj životopis! Mezinárodní společnost hledá kolegu / kolegyni na pozici: TECHNOLOG VE VÝROBĚ (45-55.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Zodpovědnost za řízení všech technologických procesů
  • Návrhy nápravných opatření a na vylepšení výroby a jejich implementace
  • Zodpovědnost za aktuálnost dokumentace
  • Mentoring osob odpovědných za proces

Co požadujeme?

  • SŠ / VŠ technického směru
  • Praxi na obdobné pozici podmínkou
  • Angličtinu na mírně/středně pokročilé úrovni
  • Orientaci v technické dokumentaci
  • Znalost programování robotů ABB výhodou

Co nabízíme?

  • Práci jen na jednu směnu
  • Prémie, bonusy (již od 1.měsíce)
  • Dovolenou navíc
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na penzijní pojištění
  • Příspěvek na životní pojištění
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Příspěvek na sport/kulturu, volný čas
  • Práci ve stabilní nadnárodní společnosti

  • Lokalitu: Břeclavsko