ZKUŠENÝ SKLADNÍK NA SMĚNY (25-27.000 Kč)

Neaktivní nabídka

25000 - 27000 Kč

mzdové ohodnocení

Most

Máte zkušenosti ve výrobním skladu? Plánujete změnit zaměstnání? Máme pro Vás skvělou nabídku od úspěšné výrobní firmy. Právě teď hledá šikovné SKLADNÍKY (25-27.000 KČ)! Tak neváhejte za pošlete nám Váš strukturovaný životopis!!

Pracovní náplň

  • příjem zboží, vybalování
  • naskladnění přijatého zboží
  • expedice a balení zboží
  • zajištění související dokumentace a evidence
  • práce s retrakem

Co požadujeme?

  • prokazatelné zkušenosti ze skladu
  • ochotu pracovat na 8-mi hodinové směny
  • zodpovědnost za svou práci
  • zkušenosti na VZV + retraku

Co nabízíme?

  • zázemí stabilní společnosti mimo automotive
  • 13. plat
  • 5 týdnů dovolené
  • smlouvu na dobu neurčitou
  • motivující systém ohodnocení
  • práci v přátelském prostředí

  • lokalitu: Most