PODPORA FIREMNÍ ÚČTÁRNY - OD 28.000 KČ+BENEFITY

Neaktivní nabídka

28000 - 33000 Kč

mzdové ohodnocení

Pardubický kraj

Máte ekonomické vzdělání a praxi na pozici účetní? Práce s čísly Vás baví a přejete si svoji praxi zúročit ve firmě, kde Vás nejen ohodnotí, ale budou motivovat se dále rozvíjet? Pak mi zašlete svůj životopis a staňte se finanční účetní u nás.

Reagujte! Budete mezi prvními.
Nástup možný ihned

Pracovní náplň

  • Práce primárně zaměřená na fakturace, účtování dokladů (JSD), zadávaní platebních příkazů
  • Eviduje a účtuje pokladní doklady a náhrady cestovních výdajů
  • Zpracovává měsíční a roční uzávěrky
  • Odpovídá za správu a inventarizaci účtů
  • Spolupracuje s odděleními napříč společností

Co požadujeme?

  • SŠ/VOŠ - ekonomického směru
  • Praxe na obdobné pozici z výrobní společnosti výhodou
  • Osvojené podvojné účetnictví a přidružené účetní operace
  • Práce v programu SAP - výhodou
  • AJ - základy - ochota učit se a zdokonalovat
  • Flexibilita, pečlivost a samostatnost

Co nabízíme?

  • Nástupní plat 28 000 Kč
  • Osobní ohodnocení a docházkový bonus
  • Proplácené přesčasy/náhradní volno
  • Flexibilní pracovní doba
  • Možnost občasného homeoffice
  • 25 dnů dovolené
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Dotovaná strava v místní jídelně
  • Stravenky
  • Občerstvení na pracovišti
  • Vzdělávací kurzy a školení
  • Sleva na firemní produkty
  • Místo výkonu: Okr. Pardubice

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.