KOORDINÁTOR LOGISTIKY (34-38.000 Kč)

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Máte praxi v logistice anebo jste absolvent se zájmem o tento obor? Domluvíte se v anglické jazyce a rádi byste ho uplatnili ve svém budoucím zaměstnáním? Chcete pracovat pro výrobní společnost působící v oblasti hromadné dopravy? Pokud jste si odpověděli několikrát ano, pak jste to Vy, koho hledáme! KOORDINÁTOR LOGISTIKY (34-38.000 Kč)

Pracovní náplň

  • zpracování objednávek
  • zajištění dodávek zboží odběratelům
  • objednávání a koordinace přepravy
  • vyřizování reklamací
  • komunikace se zahraničními/tuzemskými odběrateli
  • administrativa spojená s logistikou
  • kooperace s obchodním oddělením

Co požadujeme?

  • SŠ vzdělání
  • zájem o obor logistiky
  • zkušenosti na obdobné pozici výhodou
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • 13. plat
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na volno časové aktivity
  • možnost jazykových kurzů
  • příspěvek na životní a penzijní připojištění
  • jistotu práce ve stabilním zaměstnání
  • příležitost vhodná i pro ABSOLVENTY

  • termín nástupu IHNED nebo dohodou
  • místo výkonu zaměstnání: Praha

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu jobs@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!