IT NETWORK SPECIALIST - FULL REMOTE (UP TO 80.000 CZK)

Neaktivní nabídka

60000 - 80000 Kč

mzdové ohodnocení

Žďár nad Sázavou

Máte zkušenosti jako síťový administrátor? Skvěle zvládáte teorii LAN, WAN a WLAN? Orientuje se v typech a dodavatelích produktů pro síťovou infrastrukturu? Máte skvělou angličtinu, kterou chcete využívat v mezinárodním prostředí? Skvělé! Pošlete CV a pracujte pro nadnárodní výrobní společnost jako: NETWORK SPECIALIST - SENIOR (UP TO 80.000 CZK)

Práce z domu (remote)

Pracovní náplň

  • správa firemní sítí WAN, LAN, WiFi, VPN, MPLS, ...
  • konfigurace monitorovacích systémů
  • řešení problémů se sítí poboček společnosti
  • spolupráce na zajištění IT bezpečnosti
  • 2nd level support globální a podnikové komunikace
  • účast na globálních IT projektech
  • podpora a školení v oblasti IT napříč společností
  • práce v mezinárodním týmu

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání v oboru výhodou!
  • alespoň 2 roky praxe na obdobné pozici
  • zkušenosti s nadnárodní společnosti výhodou!
  • zkušenosti se správou síťové infrastruktury datových center
  • výborný orientace v problematice LAN, WAN a WLAN
  • velmi dobrou znalost angličtiny pro denní komunikaci
  • certifikace AWS, Cisco výhodou!
  • ŘP sk. B

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • bonusy a prémie
  • závodní stravování
  • flexibilní pracovní dobu
  • zajímavou práci v nadnárodní společnosti
  • smlouvu na dobu neurčitou
  • a další...

  • lokalitu: okres Žďár nad Sázavou nebo full remote