FINANCIAL CONTROLLER (30-40.000 KČ)

Neaktivní nabídka

30000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Tachov

Významná zahraniční společnost působící na českém trhu, hledá posilu do svého týmu. Máte zkušenosti z finančního controllingu? Jste analytik se smyslem pro detail? Pak hledáme právě Vás. Zašlete mi Váš životopis na sojkova@acjobs.cz a staňte se naším novým: FINANCIAL CONTROLLER (30-40.000 KČ)

Reagujte! Budete mezi prvními.
Flexibilní pracovní doba

Pracovní náplň

  • spolupráce na zpracování ročních a pololetních závěrek
  • spolupráce při tvorbě budgetu
  • spolupráce při auditu společnosti
  • analýza významných odchylek ve vývoji nákladů
  • vyhodnocování měsíčních nákladů dle jednotlivých středisek
  • spolupráce při inventarizaci zásob v souladu s platnými interními pokyny a účetními standardy

Co požadujeme?

  • SŠ / VŠ ekonomického směru
  • MS Excel – výborná znalost (kontingenční tabulky)
  • Zkušenosti ve výrobní společnosti
  • Němčina či Angličtina – komunikativní znalost
  • Znalost účetnictví a ekonomie

Co nabízíme?

  • flexibilní pracovní doba
  • roční bonusy
  • kvartální odměny
  • roční odměny
  • 25 dní dovolené

  • místo výkonu práce: Bor