FRONT OFFICE - INTERIÉRY (28.-32.000 Kč)

Neaktivní nabídka

28000 - 32000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Chceš rozjet kariéru v obchodní společnosti a nevíš jak na to? Baví Tě práce s lidmi a domluvíš se bez problémů anglicky? Pak neváhej a pošli mi svůj životopis! Mezinárodní obchodní společnost s dlouholetou tradicí hledá pro svou pobočku v Praze schopného a spolehlivého člověka na pozici FRONT OFFICE - INTERIÉRY (28.-32.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Komunikace se zákazníky - osobní i telefonická
  • Péče o svěřené prostory
  • Zajišťování a korekce marketingových materiálů
  • Aktualizace informací na webových stránkách společnosti
  • Účast na realizaci vzdělávání obchodních partnerů

Co požadujeme?

  • Minimálně SŠ vzdělání
  • Dobrou znalost českého a anglického jazyka
  • Osobnost, která má radost z práce s lidmi
  • Člověka s prezentačními dovednostmi a touhou
    učit se nové věci
  • Znalost práce s MS Office

Co nabízíme?

  • Příjemné pracovní prostředí úspěšné obchodní společ nosti
  • Týden dovolené navíc
  • Dotované stravování
  • Zaměstnanecké slevy na prodejní sortimen
  • Příspěvek na volnočasové aktivity

  • Místo výkonu práce: Praha - střed