VEDOUCÍ ODDĚLENÍ ÚDRŽBY s §8 (50-70.000 Kč)

Neaktivní nabídka

50000 - 70000 Kč

mzdové ohodnocení

Jeseník

Máte zkušenosti s vedením lidí na oddělení údržby? Jste technicky zdatný? Máte praxi ve výrobní společnosti a §8? Hledáme právě Vás! Zašlete nám svůj životopis a začněte pracovat na pozici: VEDOUCÍ ODDĚLENÍ ÚDRŽBY s §8 (50-70.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.
13. mzda

Pracovní náplň

  • Zodpovědnost za plynulou výrobu z pohledu údržby
  • Zodpovědnost za efektivitu výroby z pohledu údržby
  • Plánovaní údržby a řízení činností
  • Zodpovědnost za stav strojů
  • Dohled nad bezpečností práce
  • Komunikace s dodavateli a vedením společnosti
  • Zodpovědnost za kvalitu práce podřízených

Co požadujeme?

  • Vyhlášku 50/1978, §8
  • Praxi na obdobní pozici
  • Praxi ve vedení lidí
  • Orientaci ve výrobních procesech a zařízeních
  • Orientaci v automatizaci a konstrukci strojů
  • Praxi v projektovém řízení
  • AJ na komunikativní úrovni

Co nabízíme?

  • Bonusy a příspěvky
  • 13. plat
  • Příspěvky na pojištění
  • Příspěvky na zdraví, sport, kulturu
  • Dovolenou nad rámec zákona
  • Firemní notebook a mobilní telefon

  • Lokalitu: 10min západně od Jeseníku

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu bs@acjobs.cz.