VEDOUCÍ IT ODDĚLENÍ (65 -70.000,- Kč )

Neaktivní nabídka

65000 - 70000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha-východ

Oblast IT Vás vždy bavila? Orientujete se jak v HW tak SW a chcete se podílet na vývoji a digitalizaci tradiční, známé společnosti na českém trhu? Chcete být součástí managementu společnosti? Pak reagujte posláním CV a přihlaste se do výběrového řízení na pozici: VEDOUCÍ IT ODDĚLENÍ (65 -70.000,- Kč)

Pracovní náplň

  • Nastavení IT strategie a plánu celého IT oddělení
  • Řízení 2 podřízených IT kolegů
  • Zodpovědnost za funkčnost interních systémů
  • Analýza a návrh IT řešení pro budoucí rozvoj
  • Komunikace se současnými i novými IT dodavateli

Co požadujeme?

  • Praxe v oboru IT
  • Znalost MySQL
  • Zkušenosti s implementací IT systémů, s webovými aplikacemi
  • Zkušenosti s vedením projektů

Co nabízíme?

  • Stabilní zaměstnání
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Tablet, Notebook, Telefon
  • Firemní automobil
  • a další bonusy!

  • Nástup možný ihned

  • Místo výkonu práce: Říčany u Prahy