ODBORNÍK NA FIREMNÍ PRÁVO - ZAJÍMAVÝ PLAT + BENEFITY

mzdové ohodnocení

Pardubický kraj

Jste vystudovaným právníkem, který nedostal možnost rozvíjet se ve svém oboru a chtěl by dostat druhou šanci nebo jste třeba ekonom, který má zkušenost s problematikou firemního práva, pak hledáme právě Vás! Zašlete mi své CV a staňte se právním štítem naší firmy.

Reagujte! Budete mezi prvními.
Denní využití AJ

Pracovní náplň

  • Sledování změn legislativy, aktualizace a evidence právních předpisů
  • Analýza a právní rozbory návrhů smluv, obchodních podmínek, nabídek atd.
  • Poskytování právního poradenství a podpory manžerům i zaměstnancům
  • Podílení se na přípravě návrhů smluv, právních podání a žalob
  • Spolupráce s externími zástupci společnosti v oblasti práva
  • Zastoupení lokálního správce v oblasti ochrany GDPR
  • Aktivní spolupráce na whistleblowing a dalších projektech
  • Zastřešení odd. celní deklarace

Co požadujeme?

  • VŠ - nejlépe právní oblast
  • Prokazatelná praxe v oblasti firemního práva
  • Orientace v oblastech obchodního práva a oblasti ochrany osobních dat GDPR
  • AJ - slovem i písmem
  • Organizační a analytické schopnosti
  • Komunikativní, otevřený a nápomocný přístup
  • Flexibilita, kreativita a důslednost
  • Odolnost vůči stresu
  • Ochota dále se vzdělávat a zdokonalovat

Co nabízíme?

  • Plat, na kterém se jistě domluvíme
  • Osobní ohodnocení
  • Kvartální a roční bonusy
  • 25 dní dovolené
  • Pružnou pracovní dobu
  • Penzijní připojištění
  • Vzdělávací kurzy a školení
  • Propracovaný adaptační program
  • Možnost kariérního i finančního růstu
  • Dotovaná strava v místní kantýně
  • Místo výkonu: Okr. Ústí nad Orlicí

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.