SPECIALISTA MARKETINGU (30-40.000 Kč)

Neaktivní nabídka

30000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Jste kreativní a máte již nějaké zkušenosti primárně s online marketingem (v menší míře offline)? Umíte psát texty, které na prví pohled zaujmou? Domluvíte se anglicky s kolegy ze zahraničí? Pak hledáme právě vás! Nadnárodní technologická společnost působící v oblasti IT, hledá posilu do svého týmu na pozici: SPECIALISTA MARKETINGU (30-40.000 Kč)

Pracovní náplň

  • podílení se na marketingových kampaních (převážně online marketing)
  • psaní textů, které zaujmou zákazníka
  • příprava newsletterů
  • e-mailing
  • práce na sociálních sítích
  • práce s Google Analytics, Google Adwords aj.

Co požadujeme?

  • min. SŠ vzdělání
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni (komunikace se zahraničními kolegy)
  • alespoň základní zkušenost s online marketingem (rádi vás vše naučíme)
  • komunikativnost, kreativitu, samostatnost

Co nabízíme?

  • možnost kariérního růstu
  • roční odměny
  • týden dovolené navíc
  • sick days
  • občasný home office
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • příspěvek na sport
  • vzdělávací kurzy
  • stravenky

  • termín nástupu: IHNED (nebo dle domluvy)
  • místo výkonu práce: Praha