LAKÝRNÍK DO VÝROBY

Jste vystudovaný lakýrník nebo máte praxi na pozici lakýrníka? Rád byste práci na jednu směnu a měl volné odpoledne i víkendy? Výborně, tak tu mám práci přímo pro VÁS!

Pracovní náplň

  • Jedná se o mokré lakování, obsluhu lakovacích zařízení
  • Příprava povrchů, měření vrstvy barvy a jiné zkoušky
  • Vedení příslušné dokumentace
  • Práce dle technické dokumentace

Co požadujeme?

  • SOU lakýrník natěrač nebo prokazatelná praxe v oboru (mokré lakování)
  • Znalost nátěrových systémů
  • Základní orientace v hydraulice a strojírenství výhodou
  • Manuální zručnost a samostatnost

Co nabízíme?

  • Mzda dle Vašich dosavadních zkušeností
  • Práce přímo ve kmeni firmy
  • Celkem 28 dní volna
  • Stravenky, penzijko
  • Zvýhodněné tarify mobilního operátora
  • Roční bonus
  • Vzdělávání
  • Čisté moderní pracovní prostředí
  • Nápojový automat + dostáváte žetony zdarma
  • Multisport karta

  • Místo výkonu práce: Brno Černovice

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.