SPECIALISTA KVALITY - JUNIOR

Neaktivní nabídka

38000 - 43000 Kč

Zajímáš se o kvalitu a domluvíš se anglicky, popřípadě německy? Chceš mít možnost na sobě pracovat a dále se posouvat? Pak mi pošli životopis na: vlckova@acjobs.cz Buď náš: SPECIALISTA KVALITY (38-43.000 Kč)

Pracovní náplň

  • komunikace a řešení reklamací
  • průběžné hodnocení a zlepšovaní kvality v procesu výroby
  • vypracování analýz a reporting
  • využívání nástrojů kvality

Co požadujeme?

  • alespoň středoškolské vzdělání
  • komunikativní angličtinu nebo němčinu
  • alespoň základní znalosti z oblasti kvality
  • perfektní komunikační schopnosti a prozákaznický přístup

Co nabízíme?

  • nadstandardní finanční ohodnocení
  • pravidelné odměny
  • dovolená navíc
  • perspektivní pracovní místo

  • místo výkonu práce: cca 30 minut od Plzně

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu plzen@acjobs.cz.