KUCHAŘ - PŘÍLOHÁŘ - CAFÉ FARA KLENTNICE

mzdové ohodnocení

Břeclav

Hledáte nové uplatnění v rámci své kuchařské vášně? Pak čtěte dál! Café Fara Klentnice hledá KUCHAŘE na přílohy!

Pracovní náplň

  • práce v kuchyni
  • vaření dle sezonního menu

Co požadujeme?

  • zkušenosti z obdobné pozice
  • ochotu pracovat v režimu krátký/dlouhý týden + víkendy
  • znalosti české kuchyně
  • kolegialitu a nadšení

Co nabízíme?

  • možnost pracovat v jednom z turisticky nejoblíbenějších míst na Moravě
  • zavedený koncept, který si přímo říká o rozvedení a zdokonalení
  • zvýhodněné ubytovaní kousek od podniku
  • vše, co nabízí ostatní zaměstnavatelé v gastru, ale víc

  • místo výkonu práce: Café Fara Klentnice